Śpiesz się, oferta kończy się za:

DOSTAWA KURIEREM JUŻ OD 24,99!
Zobacz szczegóły dostawy »

Opona Falken 285/30R20 AZENIS FK453 99Y XL FR

Producent Falken
Kod producenta (SAP)298843
Kod EAN:4250427406114
Gwarancja: 5 lat
Gwarant: Pena gwarancja producenta
Stan: Fabrycznie nowa
Dystrybucja: Oficjalny dystrybutor w Polsce
Standardy Unii Europejskiej Falken 285/30R20 99Y
E
B
A B C
72

Opona Falken 285/30R20 AZENIS FK453 99Y XL FR

 • Wyjątkowe parametry opony o bardzo dobrej przyczepności i stabilności prowadzenia samochodu bez pogorszenia komfortu jazdy.
 • Doskonała kontrola samochodu o niski poziom hałasu przy wszystkich przedziałach prędkości jazdy.
 • Maksymalne bezpieczeństwo i stabilność jazdy szczególnie przy zmianie pasów i na ostrych zakrętach.
 • Opona doskonale odprowadzania wodę oraz poprawia stabilność na mokrej nawierzchni co sprawia, że jazda staje się jeszcze bardziej bezpieczna.

O producencie Falken

Falken na pierwszy montaż dostarcza opony takim koncernom jak: Audi, Fiat, Honda, Jeep, Skoda, Seat, Toyota, Volkswagen. 

Falken Tires został wprowadzony na rynek w swoim rodzinnym kraju w Japonii w 1983 r. wprowadzony na rynek północnoamerykański dwa lata później. Na początku swego istnienia Falken został stworzony jako standarowa marka radialna pod marką Ohtsu Tire and Rubber. Teraz, firma Falken ugruntowała swoją pozycję jako silny wybór dla konsumentów opon, ponieważ koncentruje się na produktach UHP (Ultra High Performance), uczestnicząc w znanych profesjonalnych programach sportów motorowych. Sukces osiągnięty w tych programach pomaga w dalszym rozwoju i ulepszaniu produktów w dystrybucji krajowej i światowej.

Falken Tires szczyci się wewnętrznym brandingiem i kreatywnymi możliwościami, dostarczając działań reklamowych i promocyjnych mających na celu komunikację z klientami poprzez dostarczanie kluczowych informacji na temat marki i linii produktów. Działania marketingowe Falken wspierają także działania dealerów i sprzedawców detalicznych. Dzięki wieloletniej pracy, opony Falken zaliczają się do grona produktów premium. 

Przetestowane na najbardziej wymagających torach ogumienie, musiało zaowocować doskonałymi parametrami również w modelach dedykowanych samochodom osobowym, dostawczym, SUV czy 4x4 sygnowanymi marką Falken. Producent dodatkowo sprawdza je na swoich odcinkach testowych, gdzie muszą zmierzyć się z palącym słońcem – jak na największym w Europie torze w Santa Oliva w Hiszpanii – i z oblodzonymi nawierzchniami w Laponii. Trzeba przyznać, że ten, kto produkuje opony Falken – japoński koncern Sumitomo Rubber Industries – lubi mierzyć się z ekstremalnymi warunkami i czuć sportową adrenalinę.

 

Warunki gwarancji

Gwarancja: 5 lat

Karta gwarancyjna: Falken - 5-letnia_gwarancja_falken_poland.pdf [2020-09-19 04:57, 249856kB]

Opinie (4)

 • Świetnie się sprawdzają pod względem spalania jak i niskiej ścieralności

  Ocena: 4

  Piotr

 • Opony godne polecenia, zawłaszcza że nie są drogie

  Ocena: 5

  Paweł

 • Cały sezon bez awarii, opony się nie po ząbkowały, nie wzrosło zużycie paliwa.

  Ocena: 5

  Marcin

 • Stosunek ceny do jakości jest rewelacyjny.

  Ocena: 5

  Michał

Ocena: