Śpiesz się, oferta kończy się za:

448.56
Wcześniej
835.17
Na stanie: Na wyczerpaniu 3
Dostępny od ręki
Rok Produkcji (DOT): 2017

Opona Falken EUROWINTER HS449 225/55R17 97H RunFlat

Producent Falken
Typ pojazdu Osobowe
Sezon Zimowe
Szerokość 225
Profil 55
Średnica 17
RunFlat Tak
Index prędkości H = 210 km/h
Index nośności 97 = 730 kg
Ochrona rantu (FR) Tak
Hamowanie na mokrym C
Hałas zewnętrzny 69 dB
Opór toczenia F
Rok Produkcji (DOT) 2017
Kod producenta (SAP)322121
Kod EAN:4250427410135
Gwarancja: 5 lat od daty sprzedaży lub do momentu osiągnięcia granicznego zużycia czoła bieżnika, w zależności co wystąpi wcześniej
Standardy Unii Europejskiej
F
C
Liczba fal
69 dB
DOSTAWA KURIEREM JUŻ OD 24,99!

Zobacz szczegóły dostawy >>>

Opona Falken EUROWINTER HS449 225/55R17 97H RunFlat

Nowa mieszanka krzemionki zapewnia większa stabilność podczas jazdy prosto oraz na zakrętach nawet przy dużej prędkości. Ulepszona trakcja połączona z doskonałą wydajnością sprawdza się idealnie w warunkach: aquaplaning, śnieg czy mokrej nawierzchni. Redukcja szumów dla optymalnego komfortu jazdy.

O producencie Falken

Falken Tires został wprowadzony na rynek w swoim rodzinnym kraju w Japonii w 1983 r. wprowadzony na rynek północnoamerykański dwa lata później. Na początku swego istnienia Falken został stworzony jako standarowa marka radialna pod marką Ohtsu Tire and Rubber. Teraz, firma Falken ugruntowała swoją pozycję jako silny wybór dla konsumentów opon, ponieważ koncentruje się na produktach UHP (Ultra High Performance), uczestnicząc w znanych profesjonalnych programach sportów motorowych. Sukces osiągnięty w tych programach pomaga w dalszym rozwoju i ulepszaniu produktów w dystrybucji krajowej i światowej.

Falken Tires szczyci się wewnętrznym brandingiem i kreatywnymi możliwościami, dostarczając działań reklamowych i promocyjnych mających na celu komunikację z klientami poprzez dostarczanie kluczowych informacji na temat marki i linii produktów. Działania marketingowe Falken wspierają także działania dealerów i sprzedawców detalicznych.

Poprzez swoje programy reklamowe i sprzedażowe, Falken Tires konsekwentnie dąży do pełnego wykorzystania i ostatecznej maksymalizacji ekspozycji w Professional Drifting i krajowych programach jazdy.

Warunki gwarancji

Gwarancja: 5 lat od daty sprzedaży lub do momentu osiągnięcia granicznego zużycia czoła bieżnika, w zależności co wystąpi wcześniej

Opinie

Ocena: